Kontakt

Ledning och administration

Lennart Jakobsson
VD och Marknad
Telefon: +46 270 735 01
Fax: +46 270 735 15
Mobil: +46 70 561 26 87
E-post: lennart@sundsindustrier.com
Karin Jakobsson
Ekonomi och dokumentation
Telefon: +46 270 735 00 (vx)
Fax: +46 270 735 15
Mobil: +46 70 645 05 47
E-post: karin@sundsindustrier.com
Tord Mårtensson
Produktionschef
Telefon: +46 270 735 03
Fax: +46 270 735 15
Mobil: +46 70 813 20 97
E-post: tord@sundsindustrier.com
Jonny Sundberg
Produktionsberedning och offert
Telefon: +46 270 735 05
Fax: +46 270 735 15
Mobil:
E-post: jonny@sundsindustrier.com

Produktionsberedning och offert

Leif Pellas
Produktionsberedning och offert
Telefon: +46 270 735 04
Fax: +46 270 735 15
Mobil: +46 70 238 93 02
E-post: leif@sundsindustrier.com
Thomas Gustafsson
Produktionsberedning och offert
Telefon: +46 70 606 15 32
Fax: +46 270 735 15
Mobil:  +46 70 606 15 32
E-post: thomas@sundsindustrier.com

Transporter

Lars-Göran Larsson
Utleveranser och godsmottagning
Telefon: +46 270 735 06
Fax: +46 270 735 15
Mobil:
E-post: lars-goran@sundsindustrier.com